kāzu salons

Par mums

Kāzu salons SATĪNS Jelgavā – atrodas pašā pilsētas centrā, Raiņa ielā 14. Jau kopš 2011. gada  iepriecinām un pucējam līgavas no visas Latvijas, kuras atrod savas ‘īstās kleitas’ tieši mūsu salonā.

Ideja par salona atvēršanu radās brīdī, kad mana meita precējās un ilgi meklēja savu kāzu kleitu, tajā brīdī sapratu, ka idejai par ‘īsto’ kleitu nav nekāda racionāla pamata – tas viss ir sajūtās. Tā nav tikai kleita, tas ir kas daudz vairāk – daudzas meitenes par savu kleitu sapņojušas jau vairākus gadus, plānojot, kāda tā varētu būt, kāds kleitas modelis varētu piestāvēt. Arī tagad, kad palīdzu izvēlēties līgavām kleitas, novēroju, ka ļoti bieži topošās līgavas izvēlas pavisam savādāku modeli un stilu, kā tas bija izvēlēts pirms kleitu laikošanas.

Tāpēc mudinu visas topošās līgavas, mērīt pēc iespējas dažādākas kleitas, uz laikošanu ņemt līdzi draudzenes, mammas, māsas, kas arī var palīdzēt ar savu viedokli. Līgavām piedāvāsim plašu kleitu un aksesuāru izvēli, draudzenēm un mammām – gardu tēju!

Uz tikšanos salonā SATĪNS!